Великодня виставка

15 квітня  2014 року в  холі навчально-виховного комплексу  була оформлена Великодня виставка.

У навчальному закладі  вихованці  готуються  до свята Пасхи.  Протягом березня-квітня діти на заняттях гуртків готували писанки, крашанки, бісерки та інші Великодні аксесуари.

Під керівництвом педагогів, що очолюють гуртки, учні  оформили виставку своїх витворів мистецтва. У кожний виріб вихованці вклали частинку свого серця та душі, щоб привітати усіх з цим великим святом.  Але діти не тільки розписали писанки, а й об’єднали  їх у композиції, які доповнили виробами з лози, повстяними поробками, вишиваними серветками та рушниками. На заняттях гуртків учні ознайомлювались не лише з технікою виготовлення Пасхальних яєць, а й символікою, її значенням, сумісництвом кольорів.

Особливу увагу привертають бісерки, що приваблюють своєю величністю. Для створення їх необхідно не тільки володіти відповідними  знаннями та навичками, а й мати величезне терпіння.

Вітаємо усіх з наступаючими Великодніми святами!

Опубліковано 16 Кві 2014 в 15:05. Рубрика: all, Новини.