Зустріч з учасником бойових дій в зоні АТО

13 Жовтня 2017

З метою виховання у дітей патріотизму, шанобливого ставлення до Батьківщини, гордості за наших захисників Вітчизни, напередодні святкування Дня захисника України, 13 жовтня 2017 року в НВК  відбулася зустріч учнів з учасником бойових дій в зоні АТО військовослужбовцем Матвєєвим В’ячеславом Вєніаміновичем – людиною сильної волі, міцного характеру, впевненим у собі патріотом України.

Учнівський і педагогічний колективи школи радо вітали земляка, поділилися власними думками про події на Сході України, поставили запитання, які їх хвилювали, висловили теплі й щирі побажання молодому бійцю. У свою чергу В’ячеслав надав учням відверті відповіді, поділився теплими спогадами про роки перебування на військовій службі, передав слухачам частинку своєї енергії, мужності й оптимізму. Присутні з хвилюванням переглядали особистий фотоальбом воїна-земляка, слухали розповідь про нелегкі будні на сході України, про успіхи та невдачі української армії, про тих, хто загинув на полі бою… Пам’ять про них вшанували хвилиною мовчання. Молодь задавала питання про умови перебування в місцях бойових дій, про закінчення війни, про ставлення місцевих жителів до воїнів.

Щирі слова подяки воїну за самовіддане служіння Україні від імені всіх присутніх висловила заступник директора школи з виховної роботи Лаврикова Ю. С. і вручила цінний подарунок – зроблену власноруч вихованцями закладу ікону Божої Матері, яка буде оберігати бійця і допомагати йому у справі захисту рідної землі.