Зустріч з нашим Чемпіоном

5 Жовтня 2017

5 жовтня 2017 року, в ознаменування Міжнародного дня глухих (International Deaf Day), в НВК була проведена зустріч вихованців школи з випускником минулих років Плахотником Дмитром.

Дмитро Плахотник – багаторазовий призер та чемпіон чемпіонатів світу, Європи та Дефлімпійських ігор із спортивного орієнтування, відзначений  урядовими нагородами та медалями за видатні заслуги перед Україною. Цей юнак є зразком того, чого може досягнути майже кожна нечуюча дитина. Саме тому учням було так цікаво спілкуватися з Дмитром та одним із його тренерів, Бондаренком Володимиром Івановичем. Під час зустрічі діти узнали подробиці становлення видатного чемпіона і випробували себе в якості учасників міні-змагань зі спортивного орієнтування.

Під час XXIII літніх Дефлімпійських ігор, які проходили у цьому році з 18 по 30 липня у місті Самсун (Турція), Плахотник Дмитро став одним з найтитулованіших харківських спортсменів у складі української команди, здобувши цілий комплект нагород: «золото» – у мікс-естафеті, «срібло» – у чоловічій естафеті та «бронзу» – на довгій дистанції зі спортивного орієнтування. Пишаємося нашим Чемпіоном і бажаємо йому подальших успіхів у спортивній кар’єрі та у звичайному житті!