Зоологічний квест від Харківського зоопарку

9 Грудня 2019

9 грудня 2019 року в Комунальному закладі «Харківська спеціальна школа № 5» Харківської обласної ради проведено зоологічний квест. У цьому захоплюючому пізнавальному заході, який підготували співробітники та юнати Харківського зоопарку, змогли взяти участь всі бажаючі учні середніх і старших класів.

Сформовано 4 команди – «Пінгвіни», «Єноти», «Сови» та «Змії» – їм належало під час проходження маршруту з 5 постів розгадувати різноманітні цікавинки зі світу тварин. На першому пості потрібно було знайти в світі тварин аналоги різного інвентарю, корисного в господарстві, на другому – згадати тварин, що підходять під певну умову, на третьому – впізнати різні невідомі речі, що мають відношення до тварин, на четвертому – дізнатися тварин по незвичайним голосам, а на п’ятому – розкрити секрети маскування тварин. На кожному посту квесту діти за правильні відповіді отримували фішки. Наприкінці квесту  фішки було підраховано і визначено переможну команду, яка отримала пам’ятні призи від улюбленого зоопарку.

Дякуємо адміністрації Харківського зоопарку за такі чудові зоопригоди!