Знайомство з легкою промисловістю

27 Листопада 2018

27 листопада учні старших класів нашого навчально-виховного комплексу у рамках професійної орієнтації відвідали Харківський міський центр зайнятості, щоб взяти участь у майстер-класах для швачок (шевців), в’язальників, закрійників. Майстер-класи проходили в рамках акції «Тиждень дарунків. Доступна зайнятість для доступного життя», приуроченої до Міжнародного дня людей з інвалідністю.

Наші майбутні випускники мали змогу спробувати свої сили у такій цікавій справі, як створення одягу й текстильних виробів.  Одяг є предметом першої необхідності для людини. А процес його створення дуже різноплановий. Дизайнери й модельєри-конструктори створюють нові моделі, розробляють лекала викройок. Закрійники розкроюють тканину, швачки виконують всі операції з пошиття. Легка промисловість лише називається легкою. Насправді це важка праця, на яку не кожен згодиться. Тому наші майбутні випускники пройшли тест на виявлення професійних нахилів, спробували власноруч виготовити вироби з тканин, щоб визначитися, хочуть вони оволодіти професіями цього спектру чи ні.

Собі на згадку молодь виготовила подушечки для голок, сувеніри з в’язальних ниток. Сподіваємося, що цей захід допоможе нашим випускникам зробити свідомий вибір майбутньої професії.