Засідання шкільних методичних об’єднань

19 Жовтня 2021

18 жовтня 2021 року в комунальному закладі «Харківська спеціальна школа №5» Харківської обласної ради відбулись засідання шкільних методичних об’єднань.

Було обговорено діяльність педагогів закладу щодо створення сприятливих умов для повноцінного морального, психічного, фізичного розвитку учнів, формування творчої особистості, здатної до продуктивної праці в сучасному динамічному світі, скореговано заходи по вивченню та підвищенню рівня знань, умінь, навичок здобувачів освіти та накреслено шляхи подолання проблем учнівської мотивації. Ця інформація була систематизована та узагальнена до засідання педагогічної ради комунального закладу. Голови методичних об’єднань акцентували увагу своїх колегіантів на необхідність використовувати у своїй роботі не тільки вже знайомі методики, а й працювати над виробленням особистого творчого почерку, створювати свою систему роботи з особливими дітьми, вдосконалювати набутий досвід і поширювати його на відомих освітянських порталах, у соціальних мережах і у публікаціях на широкий загал.