Засідання педагогічної ради

29 Грудня 2014

29 грудня 2014 року у нашому навчально-виховному комплексі відбулася педагогічна рада за темою: «Формування соціальної компетентності учнів (вихованців) на етапі розвитку сучасної корекційної освіти». Ця тема є надзвичайно актуальною для реалій нашого закладу, адже наші діти потребують більшої уваги та чуйності педагога для допомоги у питаннях формування міжособистісних зв’язків, навичок поведінки у суспільстві тощо порівняно з дітьми без вад здоров’я.

Доповідачі дуже ґрунтовно дослідили та розкрили тему зібрання, спираючись не лише на теоретичні дослідження науковців-педагогів, а й, переважним чином, на власний досвід, що було особливо важливо й цікаво почути присутнім колегам.

Сподіваємося, що багато цінних спостережень та висновків наших доповідачів стануть у нагоді всьому педагогічному колективу.