Засідання педагогічної ради

31 Березня 2016

31 березня 2016 року у нашому навчально-виховному комплексі відбулася педагогічна рада за темою: «Розвиток пізнавальної сфери дітей з особливими освітніми потребами у процесі навчання».

Проблема розвитку пізнавальної сфери  – одна з найбільш актуальних в сучасній педагогіці, адже прагнення пізнавати спонукає до пошуку нових знань, нових умінь, нових способів роботи; робить дитину більш діяльною, енергійною і стійкою в цих шуканнях. Тому педагоги-доповідачі, які працюють з дітьми різних вікових груп, розповіли про найбільш доцільні методи роботи у напрямку розвитку пізнавальної сфери вихованців з особливими освітніми потребами, спираючись на власний досвід та рекомендації вікової психології.

Сподіваємося, що багато цінних спостережень та висновків наших доповідачів стануть у нагоді всьому педагогічному колективу.