Засідання педагогічної ради

Згідно річного плану роботи 16 жовтня 2020 року в Комунальному закладі «Харківська спеціальна школа №5» Харківської обласної ради було проведено засідання педагогічної ради школи на тему «Про забезпечення наступності в діяльності дошкільного відділення, початкової школи, основної школи як один із шляхів реалізації гуманної педагогіки в новій українській школі».

У головній доповіді, з якою виступила заступник директора з навчальної роботи, було доведено актуальність вищеозначеної проблеми, визначено методико-педагогічні заходи стимулювання забезпечення наступності в діяльності педагогів всіх освітянських ланок і надано рекомендації щодо шляхів і форм сприяння якості та модернізації навчального процесу. Задано основний вектор для обговорення, сформована ініціативна творча група і педагогічна рада перетворилася на міні-майданчик педагогічних ідей від освітян закладу.

В атмосфері піднесеного настрою та позитивних емоцій усі присутні змогли поділитися новими відкриттями та враженнями, у яких гармонійно співіснували сучасні інтерактивні інноваційні технології та багаторічний досвід.

Опубліковано 16 Жов 2020 в 11:44. Рубрика: Новини.
Ви можете слідкувати за відповідями до цього запису через RSS.
Коментарі поки що закриті, але ви можете залишити трекбек до свого сайту.

Коментарі закриті.