Ювілейне святкування 120-річниці від дня заснування КЗ «ХС НВК» ХОР

29 Листопада 2016

29 листопада 2016 року ювілейний шкільний дзвінок пролунав для учнів, вчителів, випускників, гостей у Комунальному закладі «Харківський спеціальний навчально-виховний комплекс» Харківської обласної ради. 120 років тому з ініціативи священика Василя Вєтухова при Пантелеймонівській церкві свої двері радо відчинила перша в Харкові школа для дітей з порушеннями слуху – тоді «Благодійне училище для глухонімих дітей».

Ювілейні святкування стали незабутньою зустріччю кількох поколінь вчителів та учнів. Випускників, гостей зустрічали екскурсоводи, які проводили екскурсію шкільними коридорами, розповідали про цікаве та змістовне шкільне життя, ознайомлювали зі славетною 120-річною історією закладу у шкільному музеї.

Основною подією дня став святковий концерт «З ювілеєм, рідна школо!». Урочисто прикрашена актова зала ледь вмістила в собі численних глядачів: заступника директора Департаменту науки і освіти ХОДА Ігнатьєва В.В., давніх і найулюбленіших друзів школи — кураторів із Служби безпеки України в Харківській області  та шефів з Національного університету цивільного захисту України, Харківського інституту банківської справи УБС НБУ (м. Київ), ТОВ «Харківський інститут бізнесу і менеджменту», священнослужителя Святоусікновенського храму м. Харкова отця Андрія, колег-директорів шкіл та інших поважних гостей, а також педагогічних працівників різних років, батьків і учнів НВК.

Хвилюючим був момент нагородження адміністрації та кращих педагогів НВК. За свою віддану та наполегливу працю вони були нагороджені Почесними грамотами, Подяками і значками «Відмінник освіти» від Міністерства освіти та науки України, Харківської обласної державної адміністрації, Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації, а також від Національної академії педагогічних наук України.

Окрім приємних слів шкільна спільнота отримала чимало подарунків від гостей. А вихованці НВК, у свою чергу, не залишили без подарунків кожного з присутніх – дитячий і педагогічний колективи, відомі на всю Україну своєю гостинністю та щирим серцем, підготували оригінальні концертні номери.

Школо, велика родино! Щиро вітаємо тебе зі славним ювілеєм – 120-річчям від дня заснування, і бажаємо плідної, натхненної праці, вагомих здобутків у справі навчання й виховання дітей з порушеннями слуху, творчих злетів і радості буття! Дякуємо всім, хто прийшов до нас у цей незабутній святковий день!