Юні фінансисти з ХННІ УБС у нас в гостях

23 Березня 2016

22 березня 2016 року  в гості до навчально-виховного комплексу  завітали студенти Харківського навчально-наукового інституту державного вищого навчального закладу «Університет банківської справи». Вкотре майбутні фінансисти цікавляться життям наших вихованців: від самих маленьких до випускників.

Для юнаків була проведена коротка ознайомлююча екскурсія по школі. Вражені неймовірно теплою атмосферою і затишністю класних кімнат і спалень, гості завітали до майстерень з писанкарства, ткацтва, гончарного мистецтва і художньої кераміки, батику та до «Студії сучасного дизайну». Завершилося знайомство із навчальним закладом у дошкільному підрозділі, де виховуються найменші вихованці закладу.

Задоволення від такого роду неофіційних гостин отримують всі: студенти ХННІ УБС від закладу в цілому та від безпосереднього спілкування з дітьми, які навчали їх жестової мови, а школярі – від можливості відчути себе маленькими господарями у своєму домі та, звичайно, від солодких подарунків!

Дякуємо керівникам ХННІ УБС, що організовують  такі зустрічі перспективної молоді з нашим закладом!