Яна Мішеніна – лауреат премії «Подолання-2015»

23 Грудня 2015

23 грудня 2015 року у готелі «Premier Palace Hotel Kharkiv» прошла церемонія нагородження лауреатів премії «Подолання-2015».

Премія була заснована в 2013 році міською громадською організацією інвалідів «Креавіта», щоб привернути увагу суспільства до проблем людей з обмеженими можливостями, підтримати їхню активну участь у соціальному житті міста. Вручається вона людям з інвалідністю за досягнення в професійній, творчій, спортивній або суспільній діяльності.

Від нашого навчально-виховного комплексу претенденти на премію висуваються з року її заснуванння. Ми пишаємося своїми талановитими вихованцями і хочемо, щоб про них дізналися не тільки в Україні, а й у світі теж. І це відбувається! З радістю повідомляємо: однією з сьомох лауреатів премії «Подолання-2015» стала учениця 9-го класу КЗ «ХС НВК» ХОР Мішеніна Яна! Вона стала обраною у номінації «Талановиті діти» і отримала пам’ятний диплом і грошову премію від представників соціально відповідального бізнесу, які прагнуть внести свій внесок в інтеграцію людей з інвалідністю в суспільство й у розвиток їх успіхів у різних видах діяльності.

У концертній програмі церемонії нагородження також взяли участь наші вихованці – вже відомий всьому Харкову колектив театру костюма «Аліса» з номером «Україна у вишиванці».

Від всього серця вітаємо Яночку і бажаємо їй щастя і подальших успіхів!