XІX фестиваль творчості «Натхнення»

9 Грудня 2013

Минулого тижня у кіно-концертному залі  «Україна» відбувся гала-концерт ХІХ Міського фестивалю творчості «Натхнення» серед  учнів шкіл-інтернатів Харкова.

Фестиваль проходив у два етапи. Перший, відбірковий тур,  пройшов у 13 школах-інтернатах міста, другий – це заключний концерт за участю лауреатів фестивалю.

Тема гала – концерту цього року – «Дитячі мрії», яка знайшла своє відображення у відео-інтерв’ю учнів шкіл-інтернатів та символі свята – Дереві мрії, що став уособленням бажаного майбутнього юних харків’ян.

На гала-концерт були запрошені і  наші вихованці, які з великим задоволенням спостерігали  не тільки за дійством на сцені, а й брали активну участь у святковій програмі. Чарушин Володимир, Гльоза Анастасія, Сабадир Карина і театр мод «Аліса» стали переможцями фестивалю «Натхнення».

До школи діти повернулися, сповнені  невимовного захвату від побаченого.

Бажаємо нашим вихованцям творчого натхнення та  нових перемог!!!