Всеукраїнський учнівський конкурс юних суспільствознавців «Кришталева Сова – 2015»

16 Березня 2015

14 березня 2015 року у навчально-виховному комплексі традиційно було проведено учнівський конкурс юних суспільствознавців «Кришталева Сова – 2015». Координатором конкурсу була педагог навчального закладу Ковальова Наталія Анатоліївна. Учні 3-11 класів отримали завдання з різних предметів («Я і Україна» — 3-4 клас, «Етика» — 6 клас, «Християнська етика» – 5-8 клас, «Художня культура» — 9 клас, «Економіка» — 12 клас, «Правознавство» — 10 клас) та із зацікавленістю виконували їх.

Завдяки цьому конкурсу було привернено увагу учнів до вивчення питань сучасного суспільства, ролі людини у його розвитку, сприяння формуванню людяності, гідності, толерантності та любові до Батьківщини.

Бажаємо подальших успіхів в опануванні навчального матеріалу!