Всеукраїнський тиждень з протидії булінгу

3 Жовтня 2019

У рамках проведення Всеукраїнського тижня з протидії булінгу в Комунальному закладі «Харківська спеціальна школа №5» Харківської обласної ради пройшли відповідні заходи.

16.09.2019 Вся шкільна спільнота долучилася до участі у відкритому масовому заході – лекції «Булінг. Міфи та реальність», під час якої було визначено основні ознаки та прояви цієї тривожної тенденції для сучасного дитячого середовища.

18.09.2019 Психолог закладу освіти провела з учнями середньої та старшої школи тренінг «Права дитини. Насильство. Захист». Наприкінці тренінгу діти мали можливість подивитися та обговорити відеоролик «Булити не круто!»

19.09.2019 З вихованцями молодшої школи проведено загальний тематичний захід «Стоп булінг!». Педагогами школи було представлено різні життєві ситуації вдома і у школі, де мають місце булінг і цькування.

20.09.2019 Відбулася міні-конференція «Кібербулінг серед підлітків», яка об’єднала не тільки педагогів і старшокласників закладу, а і небайдужих батьків. Всі присутні взяли участь в обговоренні цієї поширеної у всьому світі проблеми та пошуку можливих заходів безпеки.