Всеукраїнський тиждень права

10 Грудня 2017

Відповідно до Указу Президента України від 08 грудня 2008 року в Україні щорічно проводиться Всеукраїнський тиждень права. Цей тиждень включає в собі знаменний день, 10 грудня – День прав людини, який відзначається в пам’ять проголошення Генеральною Асамблеєю ООН у 1948 році Загальної декларації прав людини.

Всеукраїнський тиждень права має на меті запровадження високих правових стандартів, підвищення рівня правової освіти та правової культури громадян, а також створення сильної демократичної та правової держави. Тиждень права також спрямований на утвердження в Україні поваги до найвищих цінностей, які охороняються правом.

У КЗ «ХС НВК» ХОР Всеукраїнський тиждень права було відзначено такими заходами.

05.12.2017 пройшов круглий стіл  «Кримінальна відповідальність школярів» для учнів 10-12 кл. (відповідальний: Сафронов М.О.)

07.12.2017 своє бачення прав дитини представили у шкільному конкурсі малюнка учні 5-9 кл. (відповідальна Лупандіна В.М.)

08.12.2017 класні керівники підготовчого-12 кл. провели Всеукраїнський урок «Права людини».

Протягом тижня у бібліотеці навчального закладу була презентована виставка літературно-правового змісту (відповідальна Степаненко О.М.)

Всі зазначені заходи носили правоінформаційний та правовиховний характер та були спрямовані на те, щоб кожен майбутній громадянин України не тільки знав свої права й обов’язки, а й поважав права та свободи інших людей, усвідомлював ступінь важливості дотримання принципу верховенства Права та Закону в державі.