Всеукраїнський тиждень безпеки дорожнього руху

18 Листопада 2016

З 14 по 18 листопада 2016 року у навчально-виховному комплексі пройшов Всеукраїнський тиждень безпеки дорожнього руху. Було заплановано і проведено кілька заходів, спрямованих на те, щоб збагатити знання школярів про безпеку пересування містом та нагадати про необхідність дотримання Правил дорожнього руху.

Розпочався цей тиждень з відкриття виставки конкурсних малюнків на тему «Безпечна дорога». Свої таланти продемонстрували учні початкових класів. Старші школярі випустили інформаційні стіннівки «Обережно, дорога!», з якими можна було ознайомитися у холі на першому поверсі закладу.

15 листопада до НВК завітали представники Управління патрульної поліції м. Харкова. Нова поліція в доступній формі ще раз нагадала учням правила дорожнього руху для пішоходів, про обережність і уважність при переході дороги.

16, 17 листопада класними керівниками 5-12 класів були проведені бесіди з правил дорожнього руху «Безпека руху». Для учнів підготовчого- 4-х класів відбулося засідання шкільного клубу інспекторів дорожнього руху з лекцією «Таблиця дорожніх знаків». Під час цих заходів педагоги використовували різноманітні форми та методи роботи з дітьми: перегляд відеосюжетів і презентацій, формулювання проблемних питань та їх обговорювання, складання пам’яток, читання та обговорення казок, відгадування загадок, інсценізації, різноманітні ігри, вікторини, тренінгові вправи.

Під час спіьної виховної  години, яка була проведена 18 листопада, діти ознайомилися з основними видами ДТП, умовами їх запобігання та правилами поведінки при ДТП.

Усі проведені заходи були спрямовані на формування у школярів ціннісного ставлення до власного життя та здоров’я, популяризації правил дорожнього руху серед дітей та молоді.  Сподіваємось, що наші вихованці  у майбутньому будуть впевнено почувати себе на вулицях не тільки рідного міста Харкова, а і в інших багатонаселених промислових містах України.