Водосвятний молебень

13 Червня 2014

День 13 червня 2014 р. став справжнім святом для вихованців табору «Джерело».

На території нашого навчально-виховного комплексу відбувся водосвятний молебень преподобному Агапіту Печерському. Отець Андрій  провів його у капличці, яка була закладена у 110-ту річницю від дня заснування навчального закладу для глухих дітей куратором НВК – Службою безпеки України  в Харківській області. Капличка освячена на честь преподобного Агапіта Печерського, пам’ять якого вшановується щороку саме в цей день.

Під час молебню усі діти були освячені святою водою. Кожний мав можливість взяти освячену воду  додому.

Наприкінці адміністрація НВК, дитячий  та педагогічний колективи щиро подякували кураторові – Службі безпеки України  в Харківській області на чолі з полковником Пивоваром О. В., який теж був присутній на молебні у якості почесного гостя.