Візит професора Лаела Дж. Кауффмана

10 Березня 2016

10 березня 2016 року навчально виховний комплекс зустрічав шановного гостя – професора Лаела Дж. Кауффмана, стипендіата програми Фулбрайт (США) в Україні, який прибув до Харкова поділитися власним досвідом і методами ефективного використання інклюзивної освіти в Америці.

Цей візит –  неординарна подія не тільки для нашої школи, а й для всієї освітянської спільноти м. Харкова. Після привітання хлібом-сіллю для пана професора була проведена екскурсія по закладу. Лаел Дж. Кауффман ознайомився з умовами перебування та навчання дітей з порушеннями слуху, їх дозвіллям. Особливий інтерес гість проявив до опанування учнями різними видами декоративно-прикладного мистецтва і народних ремесел,   що передбачає навчальна програма НВК.

Світлини продовжилися маленьким святковим концертом, який підготували наші талановиті вихованці разом із педагогами. Позитивні враження від зустрічі із закладом професор Лаел Дж. Кауффман виразив у своїй промові наприкінці свята: він високо оцінив  роботу всього педагогічного колективу, зокрема директора навчально-виховного комплексу, Середенко Надії Іванівни, яка спрямована на інтеграцію дітей з об­меженими можливостями здоров’я у суспільство, і має, на прикладі нашого закладу, такі гарні результати. Приємно було чути від американського гостя слова підтримки та побажання зберегти напрацьований нами досвід навчально-виховної роботи з такими особливими вихованцями.

На згадку про відвідини  КЗ «ХС НВК» ХОР та м. Харкова взагалі, учні  подарували пану професору пам’ятні подарунки, зроблені власноруч.