Візит представників патрульної поліції

12 Жовтня 2016

12 жовтня до КЗ «ХС НВК» ХОР завітали представники Управління патрульної поліції у місті Харкові, щоб провести з учнями та вихованцями закладу попереджувальну бесіду «Дитина та незнайомець», яка мала на меті допомогти дітям уникнути небезпечних кримінальних ситуацій.

Візитери дуже дохідливо ділилися з вихованцями закладу корисними порадами щодо поведінки під час зустрічі на вулиці та в місцях відпочинку з незнайомцями, правильної реакції на можливі спроби злочинців викрасти дитину або її речі, розповіли, як протидіяти гіпнозу тощо. Задля того, щоб діти розуміли, яку приховану небезпеку можуть нести в собі звичайні, на перший погляд, ситуації, представники патрульної поліції наводили приклади безлічі випадків ошукання, травмування та викрадення дітей із кримінальної практики.

Завдяки переконливим розповідям наших гостей із поліції, діти усвідомили, що небезпечна кримінальна ситуація може спіткати людину у будь-якому місці, тож необхідно володіти уявленням щодо правильної реакції на подібні випадки задля збереження власного життя та здоров’я, майна.

Лекція поліцейських, звичайно, виявилася обговорюваною серед дітей. На згадку про свій візит гості залишили розвиваючі ігри, книжки, брошури.