Виховні заходи з нагоди 30-ї річниці аварії на Чорнобильській АЕС

22 Квітня 2016

26 квітня 2016 року виповнюється 30 років з моменту страшної техногенної катастрофи й величезної екологічної біди світового масштабу на Чорнобильській АЕС. З нагоди 30-ї річниці аварії на Чорнобильській АЕС та вшанування ліквідаторів наслідків аварії у навчально-виховному закладі заплановано і проводиться чимало відповідних виховних заходів.

18 квітня до КЗ «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості» було надано кращі роботи учнів 5-12 класів для участі в обласній виставці дитячих малюнків і плакатів «Чорнобиль – довгий слід трагедії». Вихованці КЗ «ХС НВК» ХОР давно відомі своїми художніми талантами, тому ми чекаємо на позитивну оцінку творчості  наших дітей від організаторів цієї виставки. Функціонуватиме яка буде при КЗ «Харківський центр дослідницько-експериментальної діяльності «Будинок учителя» Харківської обласної ради».

19 квітня 2016 року  в спортивному залі навчально-виховного комплексу відбувся турнір з волейболу. У турнірі взяли участь понад 36 учнів 5-10 класів, педагоги та випускники минулих років. Переможців у цьому товариському турнірі вирішили не визначати, а високі спортивні досягнення присвятили вшануванню пам’яті загиблих під час чорнобильської трагедії та ліквідаторів аварії.

Бібліотекар школи Степаненко О. М. підготувала для учнів 1-12 класів тематичну виставку «Чорнобиль. Його уроків людство не забуде». Ця виставка діє протягом всього квітня і її можуть відвідати школярі, їх батьки та чисельні гості нашого закладу.