Виховні заходи та цікаві заняття щодо розвитку здоров’язбережувальних компетенцій дошкільнят

4 Лютого 2021

Вихователі дошкільних груп Комунального закладу «Харківська спеціальна школа № 5» Харківської обласної ради в рамках тижня педагогічної майстерності провели виховні заходи та цікаві заняття. Вихователі старшої та молодшої груп для дітей з порушеннями слухової функції провели заняття з фізичного виховання, на яких дітлахи мали змогу позмагатись, розважитись, укріпити своє здоров’я та розвинути здоров’язбережувальні компетенції. Вихователь логопедичної групи провела спортивну розвагу, яка включала в себе різноманітні вправи та естафети. Вихователь середньої групи провела заняття з пізнання довкілля, на якому вихованці в ігровій формі розвинули природничі компетенції.