Вітаємо лауреатів ХV Міжнародного конкурсу-фестивалю дитячої творчості «Усі ми діти твої, Україно!»

30 Серпня 2021

Під час літніх канікул вихованці Комунального закладу «Харківська спеціальна школа №5» Харківської обласної ради продовжують тішити нас своїми перемогами!

Під час перебування у УДЦ «Молода гвардія» (м. Одеса) діти взяли участь у фіналі ХV Міжнародного конкурсу-фестивалю дитячої творчості «Усі ми діти твої, Україно!» і представили свої творчі роботи на виставці декоративно-прикладного мистецтва. 29 липня 2021 року на території закладу оздоровлення та відпочинку відбулася урочиста церемонія оголошення результатів і всі наші учасники були нагороджені Дипломами лауреатів ХV Міжнародного конкурсу-фестивалю дитячої творчості «Усі ми діти твої, Україно!».

Тож вітаємо наших лауреатів!  КЗ «ХСШ №5», як завжди, пишається вами!