Вистава «Уфті-Туфті» у Харківському театрі для дітей та юнацтва

24 Лютого 2018

24 лютого 2018 року молодші вихованці начально-виховного комплексу відвідали Харківський театр для дітей та юнацтва.

Цього разу на розсуд маленьких глядачів була представлена вистава «Уфті-Туфті» за твором всесвітньо відомої письменниці Беатрікс Поттер. Ця англійка найбільше в світі любила тварин, розуміла їх і писала про них добрі історії. Одна з таких – про дівчинку Люсі, яка весь час втрачала свої хусточки, і їжачиху-пралю Уфті-Туфті, яка допомагала їй в пошуках. Постановники в казково-ігровій формі відтворили на сцені колорит і атмосферу англійської ферми. Допомагали їм у цьому міні-оркестр з музикою наживо і справжні звірі, які стали повноцінними учасниками акторського ансамблю «Уфті-туфти».

Ця незвичайна історія дуже сподобалася малюкам. Щиро дякуємо адміністрації театру також за увагу на особливості сприйняття нечуючих дітей – вперше до вистави залучено сурдопереклад!