Вінок Кобзаря

11 Березня 2020

З 02.03.2020 по 11.03.2020 у Комунальному закладі «Харківська спеціальна школа № 5» Харківської обласної ради відзначали 206-у річницю від дня народження Тараса Григоровича Шевченка. Урочистості розпочались загально-шкільним заходом, що був проведений у актовій залі. Здобувачі освіти показали свого Кобзаря, голос якого може звучати сучасно, може долинути до найглибших куточків свідомості кожної людини. Діти підготували жестові пісні на слова Тараса Шевченка, вірші, які були написані протягом непростого життя Кобзаря, музично-хореографічні композиції. А до читання «Заповіту» жестовою мовою долучились усі присутні в залі.

Бібліотекарем була організована виставка творів Т.Шевченка, на яку завітали здобувачі освіти різних вікових груп. З цікавістю старші школярі гортали сторінки «Кобзаря», відкриваючи для себе нові риси творчості українського генія. Об’єднавшись у творчі групи, діти створили колаж з графіті, на яких зображений наш Тарас.