VІI Всеукраїнський учнівський конкурс юних суспільствознавців “Кришталева сова”

18 Березня 2019

16 березня 2019 року у Комунальному закладі «Харківський спеціальний навчально-виховний комплекс» Харківської обласної ради з метою популяризації історичних, правових, філософських знань серед учнівської молоді, морально-духовного виховання школярів і формування у них демократичних цінностей, проведено VІI Всеукраїнський учнівський конкурс юних суспільствознавців “Кришталева сова”. Організатор – Всеукраїнська Спілка викладачів суспільних дисциплін і громадянської освіти.

У конкурсі взяли участь 10 учнів 3-12 класів. На виконання тестових завдань з предметів «Я у світі», «Історія», «Економіка», «Художня культура» і «Правознавство» було відведено 75 хвилин. По завершенні бланки відповідей разом з реєстраційними бланками для учнів і вчителів протягом дня надіслано у м. Київ на адресу Оргкомітету, який повідомить про результати конкурсу у найближчі 2 місяці. Тоді ми і узнаємо імена переможців.

Цей конкурс не тільки привертає увагу учнів до вивчення питань сучасного суспільства, ролі людини у його розвитку, а й допомагає молодому поколінню самовизначитися в особистих світоглядних позиціях, духовно – моральних та правових нормах і цінностях, сприяє формуванню людяності, гідності, толерантності  та любові до Батьківщини.