Відзначення Міжнародного дня сім’ї

15 Травня 2019

З метою формування в учнівської молоді ціннісного ставлення до сім’ї, родини, людей, виховання шанобливого ставлення до батьків, сімейних традицій, піклування про молодших і старших членів сім’ї, формування у школярів уявлення про сім’ю як об’єднання рідних людей, 15 травня 2019 року Комунальний заклад «Харківський спеціальний навчально-виховний комплекс» Харківської обласної ради долучився до всесвітнього відзначення Міжнародного дня сім’ї. Цьогоріч святкування International Day of Families, за даними ООН, присвячено сім’ям, сімейній політиці і проблемам навколишнього середовища. Провідна тема: “Сім’ї і заходи по боротьбі зі зміною клімату”.

У НВК було проведено ряд заходів. Вихованці школи стали учасниками єдиного тематичного уроку «Ранок з сім’єю» і продемонстрували своє бачення родинного затишку і любові у конкурсі малюнків на асфальті «У колі рідної сім’ї». Справжнім відкриттям стало спортивне свято «Тато, мама і я – спортивна сім’я», де діти разом із своїми батьками приймали участь у різних спортивних іграх.  У бібліотеці закладу відкрито тематичну виставку художньої літератури, творів мистецтва, історичних документів, присвячених Міжнародному Дню сім’ї.