Відзначення Міжнародного дня пам’яті жертв Голокосту

27 Січня 2017

З метою просвітницької роботи, ознайомлення учнів з трагічними сторінками всесвітньої історії, пов’заними з умисним винищенням практично однієї третини євреїв і незліченної кількості представників інших націй, виховування почуття гуманності та формування толерантності у міжнаціональних відносинах, 27 січня 2017 року в навчально-виховному комплексі було проведено заходи щодо відзначення Міжнародного дня пам’яті жертв Голокосту. В цих заходах взяли участь учні 5-го–12-го класів, вчителі та вихователі школи.

Розпочався день загальношкільною лінійкою пам’яті «Скорботна свічка пам’яті», під час якої діти з педагогами запалили свічку та приєдналися до загальної печалі, вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання.

Для України печальним символом Голокосту є Бабин Яр – могила десятків тисяч євреїв, а також українських патріотів, військовополонених, циган та інших громадян. Тому нікого не залишили байдужими твір А. Черняхівського «Бабин Яр» у виконанні вчителя української мови і літератури  Север’янової О. А., розповідь про спогади очевидців і перегляд презентації «Голокост – знищення  націй», які підготував  учитель історії Сафронов М. О. Класні керівники 5-го-12-го класів провели години спілкування «Голокост: злочин протии людства» з подальшим обговоренням і підведенням підсумку: Для багатьох народів незалежна Україна стала Батьківщиною. Мир і злагода – це головне, що нам потрібно сьогодні. Пам’ятаючи про трагедію минулої війни, ми з надією дивимося в майбутнє і віримо в нашу державу!