Відзначення Дня Соборності України та 101-річниці проголошення незалежності Української Народної Республіки

22 Січня 2020

22 січня 2020 року шкільна спільнота Комунального закладу «Харківська спеціальна школа № 5» Харківської обласної ради разом зі всією країною відзначила дві рівнозначні за вагою події української історії: проголошення незалежності Української Народної Республіки й Акт Злуки українських земель.

З метою виховання в учнів почуття патріотизму і гордості за свою державу цього дня в закладі освіти пройшла урочиста тематична лінійка до Дня Соборності України, яку підготував учитель історії, а також були проведені тематичні уроки «В єдності сила» у 1-11 класах.

Під час цих виховних заходів учні поглибили свої знання про історичний факт злуки українських земель 1919 року та усвідомили надзвичайно важливе значення цієї події. Також було акцентовано увагу на те, що Національна єдність є не тільки базовою цінністю громадян країни, а й обов’язковою передумовою успішного спротиву зовнішній агресії. Педагоги зауважили важливість історичних та культурних надбань українського народу та підкреслили необхідність святкування Дня Соборності України і вшанування героїв, які виборювали незалежність в усі періоди становлення української незалежної держави. Бо саме незалежність і суверенність – запорука існування нації.

З нагоди Дня Соборності України сердечно бажаємо всім єдності, щастя, добра, миру, злагоди і глибокої віри у гідне майбутнє рідного краю та України! Разом ми сильніші!