Відзначення Дня пам’яті та примирення і 73-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

9 Травня 2018

8-9 травня в Україні відзначається  День пам’яті та примирення і 73-тя річниця Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

З метою гідного вшанування подвигу Українського народу в Другій світовій війні, його вагомого внеску в перемогу Антигітлерівської коаліції; увічнення пам’яті про загиблих, в навчально-виховному закладі було проведено відповідні заходи.

7 травня 2018 року відбулася загальношкільна урочиста лінійка “1939 – 1945. Пам’ятаємо! Перемагаємо!” із вшанування пам’яті загиблих воїнів Другої світової війни, учасників АТО хвилиною мовчання. У бібліотеці відкрито виставку художніх творів, історичних документів, експозицій з архівних фото і художніх матеріалів за темою «Друга світова. Про минуле серце пам’ять зберігає».

8 травня 2018 року вихованці школи зі своїми педагогами та представники адміністрації НВК взяли участь в урочисто-траурній церемонії покладання квітів до Меморіалу Слави у Лісопарку з нагоди Дня пам’яті та примирення.

9 травня 2018 року відбулася урочиста церемонія покладання квітів на території Національного меморіального комплексу «Висота маршала І. С. Конєва» з нагоди 73-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, де були присутні адміністрація і педагогічні працівники школи.