Відзначення Дня пам’яті та примирення і 71-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

5 Травня 2016

8 травня в Україні відзначається  День пам’яті та примирення і 71-ї річниця перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

З метою гідного вшанування подвигу Українського народу в Другій світовій війні, його вагомого внеску в перемогу Антигітлерівської коаліції; увічнення пам’яті про загиблих, в навчально-виховному закладі заплановано і проводяться відповідні виховні заходи.

4 травня 2016 року хол школи прикрасила святкова стіннівка від старшокласників; бібліотекар Степаненко О. М. відкрила виставку художніх творів, історичних документів. експозицій з архівних фото і художніх матеріалів на теми «Тих днів нам не забути», «Герої не вмирають», яка буде діяти до 13 травня і всі бажаючі зможуть ознайомитися з нею у будь-який час. Класними керівниками проведені класні години «Про минуле серце пам’ять зберігає». Для учнів 5-12 класів у приміщенні актової зали відбулася демонстрація документального фільму «Добровольці Божої Чоти» про воїнів «кіборгів» – сучасних героїв України, що до останнього захищали Донецький аеропорт.

5 травня 2016 року вчитель історії Сафронов М. О. презентував лекцію, присвячену  самовідданості захисників України у боротьбі за її свободу, незалежність та територіальну цілісність  під час Другої світової війни. Наприкінці лекції всі вихованці НВК подивилися художній фільм «На войне как на войне».

Наша школа й надалі буде всіляко сприяти та приділяти велику увагу вихованню у молоді почуття патріотизму, національної гідності, готовності до захисту своєї держави, шанобливого ставлення до старшого покоління.