Відзначення 33-ї річниці аварії на Чорнобильській АЕС

24 Квітня 2019

В рамках відзначення 33-ї річниці найбільшої техногенної катастрофи в історії людства та вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС  і пам’яті її жертв у Комунальному закладі «Харківський спеціальний навчально-виховний комплекс» Харківської обласної ради були проведені відповідні виховні заходи.

24 квітня 2019 року учнівський колектив навчально-виховного закладу відвідав обласну виставку дитячих малюнків і плакатів «Чорнобиль – довгий слід трагедії» в музеї КЗ «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості», де наші діти традиційно приймають активну участь і виставляють свої роботи. Також у межах виставки школярі зустрілися із учасниками ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

26 квітня 2019 року в актовій залі пройшов єдиний урок-реквієм «Весна, отруєна страхом». Учні та педагоги вшанували пам’ять загиблих під час трагедії, згадали про героїзм пожежників, експлуатаційного персоналу станції, військовослужбовців, будівельників, учених, медиків, які брали участь у ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.

Головною ідеєю всіх проведених заходів стало твердження, що людина відповідальна за майбутнє нашої Землі і прийдешніх поколінь. Сьогодні світ має об’єднатися у спільному пошуку шляхів порятунку від загрози не лише атомної катастрофи, а й екологічного лиха взагалі.