Відзначення 100-річчя трагедії під Крутами

31 Січня 2018

З метою належного вшанування пам’яті Героїв Крут, формування в учнів почуття патріотизму, любові до свого народу, його історії та героїчного минулого, відродження національної пам’яті, 31 січня 2018 року в навчально-виховному комплексі відбувся виховний захід для учнів 10-12 класів – засідання круглого столу «Крути: подвиг і трагедія» (відповідальні: Сафронов М. О., Солдатенко В. Н., Акіншин А.В.)

В ході засідання круглого столу були висвітлені контроверсійні питання щодо подій даного періоду. Учасники висловили свої думки і провели паралелі з подіями Революції Гідності та Героями Небесної сотні. Пам’ять Героїв було вшановано хвилиною мовчання.

Також протягом дня проводились виховні години: «Крути … Мужність і біль України» (3-5 кл.), «Символ українського героїзму: бій під Крутами» (6-7 кл.), години спілкування «Герої Крут: трагічні події 29 січня 1918 року» (8-9 кл.), продемонстровано документальний фільм: “Крути. Молода кров”. У шкільній бібліотеці діти могли ознайомитися з тематичною виставкою книг “Пам’ятай про Крути”(відповідальна: бібліотекар Степаненко О. М.)