Відвідування спеціалізованої виставки «Освіта Слобожанщини та навчання за кордоном – 2015»

6 Листопада 2015

5 листопада учні старших класів відвідали восьму міжрегіональну спеціалізовану виставку з міжнародною участю «Освіта Слобожанщини та навчання за кордоном – 2015».

Вихованці ознайомились з представниками понад 50 навчальних закладів з України, країн Європейського Союзу та Харківщини.

Хлопці та дівчата отримали пропозиції відвідати Дні відкритих дверей закладів, показові виступи творчих колективів студентства, що допоможе інтегрувати у соціум.

У рамках виставки за сприяння Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації організовано додаткова експозиція за темою «Особливості роботи з дітьми з порушеннями розвитку», де представлено методики, спеціальні програми та засоби для корекційної роботи.

Відвідування цієї виставки надало учням можливість взяти до відома отриману інформацію щодо подальшого життєвого вибору та розвитку своїх здібностей в умовах сучасного світу.