Відвідини Харківського театру для дітей та юнацтва. Вистава «Мойсей»

29 Вересня 2021

Театр стає доступним! У цьому мали можливість переконатися учні 8-11 класів Комунального закладу «Харківська спеціальна школа №5» Харківської обласної ради, коли 29 вересня 2021 року відвідали музичну рок-драму «Мойсей» за поемою Івана Франка у постановці талановитих акторів Харківського театру для дітей та юнацтва.

Захід проведено у рамках проєкта Доступний театр за підтримки Український культурний фонд партнерстві ГОІ Креавита. Саме завдяки діяльності цих організацій діти з особливими освітніми потребами змогли не тільки відчути неповторну атмосферу театру, а й зрозуміти все, що відбувалося на сцені та подивитися на сучасне українське суспільство крізь посилання до біблійного тексту. Захопитися виставою у незвичній для нечуючих дітей музичній формі допомогли новітні технології доступності – аудіодискрипція та сурдопереклад.

«Мойсей» – наймасштабніша вистава ХТДЮ, полотно, сповнене словом Івана Франка та рок-музикою. Дякуємо всій трупі театру і організаторам за емоції та естетичну насолоду від світу мистецтва!