Відвідини Харківського обласного Палацу дитячої та юнацької творчості. Вистава «Дива – це просто!»

28 Вересня 2018

28 вересня 2018 року об 11 год. на базі Комунального закладу «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості» відбулася вистава «Дива – це просто!». На це казкове дійство, підготовлене за участю юних акторів з дитячого театру «Азарт», було запрошено всіх бажаючих вихованців навчального закладу.

Вистава стала бажаною святковою розвагою для учнів підготовчих-п’ятих класів НВК. Діти відвідали театр зі своїми педагогами та батьками і мали змогу насолодитися відмінною грою акторів, чарівним сюжетом, прекрасними костюмами та реквізитом. Всі присутні у залі поринули у справжню казку і отримали безліч позитивних емоцій. І зрозуміли, що дива існують незалежно від того, віримо ми в них або ні, і що на кожного з нас протягом життя чекає не одне, а багато різних дивовижних подій – треба тільки вірити в них1

Дякуємо талановитим дітлахам з театру «Азарт» і адміністрації КЗ «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості» за можливість залучити молодших школярів НВК до сучасного театрального мистецтва!