Відвідини головної новорічної ялинки Харківської області у ХНАТОБі ім. М.В. Лисенка

27 Грудня 2018

27 грудня 2018 року вихованці Комунального закладу «Харківський спеціальний навчально-виховний комплекс» Харківської обласної ради відвідали святковий захід в ХНАТОБі ім. М.В. Лисенка – головну новорічну ялинку області. На це традиційне свято, яке проходить під патронатом Харківської державної обласної адміністрації, запрошуються діти пільгових категорій з різних районів області, а також діти учасників АТО та операції Об’єднаних сил.

Цього року актори театру разом з танцювальними дитячими хореографічними колективами Харківщини представили виставу «Як козаки Новий рік зустрічали». На вході малечу вітали Дід Мороз та Снігуронька, розважали аніматори, а в холі ХНАТОБу розмістили тематичні фотозоні.

Перед спектаклем виступила голова ХОДА Юлія Світлична і побажала усім гостям свята, всім жителям Харківщини єдності, розвитку, миру, добра і щастя.

Вистава дуже сподобалася дітям. Героїв-козаків, що зібралися зустрічати Новий рік у новому, сучасному форматі,  чекали  дивовижні сюрпризи та незвичайні пригоди. Але улюблені персонажі українського фольклору з гідністю подолали всі перешкоди і весело зустріли Новий рік разом із головним символом наступного року – поросям Хрю.

Після спектаклю всі учні поласували новорічними подарунковими солодощами і смаколиками.  На згадку про ці відвідини залишився гарний святковий настрій і пам’ятні фото-селфі.