Відвідання обласної виставки «Мій біль − Афганістан»

16 Лютого 2018

16 лютого 2018 року вихованці навчально-виховного закладу відвідали обласну виставку «Мій біль − Афганістан», відкриту в музеї історії Комунального закладу «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості».

Виставка присвячена вшануванню громадян України, які виконували військовий обов’язок на території Афганістану; ознайомленню учнівської молоді з історичними фактами та подіями під час війни на території Афганістану; формуванню патріотизму, поваги, милосердя. Учні НВК, наряду з учнями інших навчальних закладів інтернатного типу обласного підпорядкування, учнями загальноосвітніх навчальних закладів і вихованців позашкільних навчальних закладів, теж взяли участь у цій виставці. Їх роботи зайняли достойне місце серед експонатів виставки, яку протягом лютого відвідає численна кількість харків’ян.