Відкритий урок з української мови у 2-му класі

16 Лютого 2021

16 лютого 2021 року в рамках атестаційного періоду вчителем початкових класів Комунального закладу «Харківська спеціальна школа №5» Харківської обласної ради Наталією Ковальовою проведено відкритий урок з української мови у 2-му класі. Тема уроку: Велика буква на початку речення, в ПІБ людей, кличках тварин, у назвах країн, міст, сіл, вулиць, річок.

Під час уроку велику увагу було приділено мотивації навчально-пізнавальної діяльності учнів та умінню використовувати на практиці вже набуті ключові компетентності. Під час захоплюючої квест-подорожі до світу української граматики вчителька застосовувала різні ігрові завдання і технології (авторський VideoScribe-ролик «Велика буква», «Знайди слова» (філворд), «Склади букви з ЛЕГО», гра-плутанка «Хто де живе?», «Пазли», «Склади речення», «Чарівний конверт»), інтерактивні прийоми (динамічна пауза-руханка Robot Dance), яскравий ілюстративний матеріал і мультимедійні слайди, що сприяло підвищенню рівня активності та знань учнів. Протягом всього відведеного на урок часу учителька  підтримувала піднесений настрій і позитивний заряд учнів.