Відкритий урок з української літератури

18 Лютого 2016

18 лютого вчителем української мови та літератури нашого навчального закладу Осипенко О.П. було проведено відкритий урок з української літератури у дев’ятому класі за темою: «Т.Г. Шевченко. Виняткове значення поета. Вісь неперервності історичного часу».

Педагог організувала активну творчу роботу на уроці, до якої були залучені всі учні класу. Вдало дібране обладнання до уроку (портрет митця, ілюстрації до поем, бібліотечка творів) та невимушена атмосфера співпраці вчителя й учнів сприяли ефективному засвоєнню нових та актуалізації вже набутих знань. Застосування індивідуального підходу і сучасних методів роботи допомогло розкрити потенціал кожного учня класу.

Урок, проведений педагогом, був ефективним та продемонстрував добру фахову підготовку Осипенко О.П.