Відео-конкурс «Моє місто»

15 Травня 2015

У рамках проекту «Сприяння освіті» у травні 2015 року проводиться дитячий архітектурний відео-конкурс «Моє місто», у якому із ентузіазмом взяли участь учні першого класу нашого навчально-виховного комплексу.

Головним завданням конкурсу є розкриття його теми шляхом будівництва моделі обраної архітектурної споруди з конструктора LEGO та презентації проекту за допомогою короткого відео ролика.

Задля втілення ідеї конкурсу нашими вихованцями у якості моделі споруди був обраний сучасний корпус нашого закладу. Перед початком конструювання педагог разом з дітьми дослідили, яку роль у архітектурному житті міста відіграє наш комплекс, з цією метою відвідавши музей історії закладу, де діти дізналися, що раніше приміщення школи було розміщене у центрі міста, а сучасний корпус був зведений порівняно недавно з урахуванням нових тенденцій в архітектурі.

Процес конструювання проходив жваво та з великою зацікавленістю дітей.

Результат творчої співпраці учнів та педагога висвітлено у відеопрезентації, яка і візьме участь у конкурсі.

ЛЕГО ШКОЛА 2015