Відбувся ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання

7 Листопада 2016

Відбувся ІІ  етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання  серед учнів навчальних закладів інтернатного типу у 2016/2017 навчальному році

5 листопада 2016 року відбувся II  етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання (обслуговуючі та технічні види праці).  Оргкомітетом олімпіади було визначено  місце проведення ІІ етапу  олімпіади  з трудового навчання – Комунальний заклад «Харківський спеціальний навчально-виховний комплекс» Харківської обласної ради.  Уперше учні інтернатних закладів взяли участь у  ІІ етапі  олімпіади  з трудового навчання . Радо зустрів  вихованців та гостей олімпіади колектив Харківського спеціального навчально-виховного комплексу.

Олімпіада з трудового навчання проводилась  з двох  турів: теоретичного (учні відповідали  на тестові завдання), практичного (під час якого дівчата виготовляли  швейний виріб – чехол для смартфона, а хлопці виготовляли виріб із дерева – кухонну підставку під гаряче).  Практичний тур проводився у затишних  та просторих шкільних майстернях зі  швейної та столярної справи. Дуже цікаві та оригінальні роботи були  виконані учасниками ІІ етапу. Діти показали широку творчу уяву, фантазію та практичні навички.

Журі  ІІ  етапу олімпіади не змогло визначити переможця, тому що усі роботи було виконано на високому рівні. Результати будуть оголошені пізніше.

Бажаємо усім учасникам перемоги!