Відбувся ІІ  етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання та технологій серед учнів навчальних закладів інтернатного типу у 2020/2021 навчальному році

14 Листопада 2020

14 листопада 2020 року відбувся II  етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання та технологій (обслуговуючі та технічні види праці).  Організаторами  проведення ІІ етапу  олімпіади  з трудового навчання та технологій  було  обрано Комунальний заклад «Харківська спеціальна школа №5» Харківської обласної ради.  В умовах пандемії олімпіада відбулась за допомогою технологій дистанційного навчання.

Олімпіада з трудового навчання  та технологій складалась  з двох  турів: теоретичного (учні відповідали  на тестові завдання)та  практичного. Дівчата 8-9 класів  виготовляли та декорували захисну маску, а дівчата  10-11 класів  – сумку на поясі.  Хлопці  8-9 класів виготовляли  й  оздоблювали  серветницю, а хлопці 10-11 класів – підставку під гарячий посуд.  Роботи, які  були  виконані учасниками ІІ етапу, дуже цікаві та оригінальні. Діти показали широку творчу уяву, фантазію та практичні навички.

Журі та оргкомітет ІІ  етапу олімпіади  визначило переможців, прізвища яких будуть оприлюднені на сайті КВНЗ «ХАНО»  18.11.2020 року.

Вітаємо учасників  олімпіади!