«Весняні посмішки»

23 Квітня 2015

З 21 по 23 квітня 2015 року на базі КЗ «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості» відбувалося обласне свято художньої творчості «Весняні посмішки».

У святі взяли участь учні навчальних закладів інтернатного типу обласного підпорядкування, серед яких 23 квітня і наші вихованці продемонстрували свої артистичні виступи, що найяскравіше презентують колектив навчального закладу. На сцені Палацу дівчатка середньої та старшої вікової групи нашого навчально-виховного комплексу демонстрували патріотичний танок з українськими рушниками, учениця десятого класу Блошенко Анастасія та учень п’ятого класу Чарушин Володимир виступили з прекрасною жестовою піснею, а учень восьмого класу Дмитренко Євген потішив глядацьку публіку виступом «Веселий клоун».

Виступи наших дітей були тепло сприйняті глядачами та членами журі. Учасники свята нагороджені дипломами оргкомітету.