3 Жовтня 2016

З 1 по 8 жовтня 2016 року у Харкові проходить V Відкритий фестиваль-конкурс «Повір у себе, відроди дерево життя! Єдина Україна – це моя сім’я!». Протягом тижня сотні дитячих колективів Слобожанщини та України демонструють свої вокальні, танцювальні та театральні таланти. Кожний день фестивалю присвячений не тільки виявленню талантів і розвитку творчих здібностей дітей  та молоді, а й благодійності – допомозі дитячим будинкам, підтримці дітей з вадами розвитку.

3 жовтня 2016 року, другий день проведення фестивалю – день театру та виступів оригінального жанру, присвячених  допомозі Харківській обласній організації «Українське товариство глухих» – у концертному залі Палацу Поліції м. Харків вихованці КЗ «ХС НВК» ХОР вкотре продемонстрували свої таланти.

У номінації «Театр та оригінальний жанр» стали переможцями та отримали Дипломи і  кубки фестивалю:

І місцеШаталова Марія (керівник Чернікова Діана),

ІІ місцеЧарушин Володимир (керівник Сільченко Тетяна),

І місцеТеатр костюму «Аліса» (керівник Моісеєва-Літовченко Л.А.).

Гран-прі конкурсу і головний кубок фестивалю за рішенням журі, було присуджено кращому колективу – нашому Театру костюму «Аліса» у номінації «Оригінальний жанр. Дизайнерське мистецтво».

Вітаємо призерів та бажаємо їм подальших успіхів та перемог!