«Усі ми діти твої, Україно!»

28 Серпня 2014

Протягом літніх канікул найобдарованіші вихованці Комунального закладу «Харківський спеціальний навчально-виховний комплекс» Харківської обласної ради мали блискучу нагоду відпочити в м.Одеса та продемонструвати там свій творчий потенціал на VIII Міжнародному конкурсі-фестивалі дитячої та юнацької творчості «Усі ми діти твої, Україно!».

Протягом перебування у таборі «Молода гвардія» наші діти цікаво з користю проводили свій час. Вони не лише відпочивали, купалися в морі та спілкувалися між собою, а й старанно готувалися до своїх виступів. Цей насичений період ще більше об’єднав дітей між собою.

За результатами фестивалю дипломом лауреата було нагороджено Студію декоративно-прикладного мистецтва нашого закладу за І місце у номінації «Декоративно-прикладне мистецтво». Дипломом лауреата було відзначено також нашу ученицю Шаталову Марію за І місце у номінації «Декоративно-прикладне мистецтво», а керівника театру костюму «Аліса» Любов Моїсеєву-Литовченко було нагороджено подякою за участь.