Українські національні страви

24 Лютого 2020

24 лютого 2020 року в Комунальному закладі «Харківська спеціальна школа № 5» Харківської обласної ради відбувся відкритий виховний захід в 6-му класі на тему: «Українські національні страви».

Під час цього заходу діти разом з вихователем вивчали традиційну українську кухню та чим саме вона відрізняється від інших і чому така смачна. Під час виховного заходідітямбули запропоновані загадки та кросворду. Також в кінці заходу була проведена кулінарна гра, де вихованці мали самі «приготувати справжній борщ», використовуючи картки з інгредієнтами.

Така форма проведення виховного заходу принесла не тільки знання про українську традиційну кухню, а також діти змогли на деякий час стати справжніми українськими господарями та господарками.

Ми впевнені, що їх український борщ буде найсмачнішим в світі!