Участь у XII благодійному заході «Аукціон надій»

12 Грудня 2017

12 грудня 2017 року вихованці Комунального закладу «Харківський спеціальний навчально-виховний комплекс» Харківської обласної ради взяли участь у XII благодійному заході «Аукціон надій», який відбувся о 17.00 у Колонній залі Київської міської державної адміністрації.

«Аукціон надій» проводиться щорічно з 2006 року. Організаторами заходу – студенти Університету банківської справи. Завдяки виставленим на попередніх аукціонах речам відомих та авторитетних осіб України вже вдалося реалізувати 11 добрих справ, серед яких створення і обладнання на базі КЗ «ХС НВК» ХОР кабінету реабілітації дітей з особливими освітніми потребами.

Цього року прогресивна студентська молодь прагне зібрати кошти для облаштування креативного простору «ТАМ» для людей із вадами слуху у м. Києві. Це буде простір для втілення можливостей, правильно організований для роботи, навчання та відпочинку. «ТАМ» стане першим особливим простором, де людина з порушеннями слухової функції та мовлення буде почувати себе абсолютно комфортно. Саме тут для нечуючих облаштують коворкінг-центр, міні бібліотеку, Інтернет, проводитимуть кінопокази, ігри, різноманітні заходи: від презентації власних проектів, до літературних вечорів тощо. Учасниками заходу стали відомі політики, банкіри, діячі культури та меценати.

Участь вихованців навчально-виховного закладу в такому проекті стала почесною місією. Юними талантами школи були представлені такі номери: жестова пісня «Назустріч мрії» у виконанні учня 8 класу Чарушина Володимира, колекція «Замбезі» від театру костюма «Аліса». Творчий колектив театру костюма «Аліса», який вже багато років є візитівкою Комунального закладу «Харківський спеціальний навчально-виховний комплекс» Харківської обласної ради, показав також запальну «Королеву краси». Ця колекція неодноразово перемагала у різних фестивалях, у тому числі у міжнародному фестивалі в Болгарії.

XII благодійний «Аукціон надій» завершився. Сподіваємося, що участь вихованців НВК теж допомогла реалізації славнозвісного студентського проекту.