Участь у VIIІ національному конкурсі дитячого малюнка «Автомобіль твоєї мрії – 2020»

11 Лютого 2020

Молодші школярі разом із старшими учнями Комунального закладу «Харківська спеціальна школа №5» Харківської обласної ради прийняли участь у VIIІ національному конкурсі дитячого малюнка «Автомобіль твоєї мрії – 2020», що проходить в офіційних дилерських центрах Toyota в Україні.

Конкурс проходить серед дітей віком до 15 років у 3-х вікових категоріях. Переможці будуть нагороджені Призами від Організатора і  визначатиме їх професійне журі, до складу якого увійдуть мистецтвознавці та лідери думок в арт-сфері.

Результати конкурсу будуть розміщені на сайті https://dreamcar.toyota.ua/ 27 березня 2020 року.

Конкурсні роботи Учасників, що за результатами Конкурсу посіли перші три місця у кожній віковій категорії, будуть передані для участі у Всесвітньому конкурсі дитячого малюнка «Автомобіль твоєї мрії – 2021», що відбудеться у 2021 році (що також для цілей зручності іменується як «Світовий конкурс», надалі – «Всесвітній конкурс»), організатором якого є компанія Toyota Motor Corporation.

Додатково до визначення Переможців Конкурсу, у період з 17 лютого 2020 року по 17 березня 2020 року серед Учасників Конкурсу відбувається визначення Переможця змагання глядацьких симпатій, який отримає право на здобуття Призу глядацьких симпатій. Визначення Переможця змагання глядацьких симпатій відбувається шляхом відкритого голосування (проставленням відповідної відмітки ♥ на веб-сайті за посиланням: www.dreamcar.toyota.ua)

Тож голосуйте за талановитих вихованців КЗ «ХСШ №5» ХОР! Вони дійсно найкращі!