Участь у відбірковому етапі Першого Всеукраїнського дитячого конкурсу «Міні Міс і Містер УТОГ»

16 Травня 2019

16 травня 2019 року наймолодші здобувачі освіти Комунального закладу «Харківський спеціальний навчально-виховний комплекс» Харківської обласної ради взяли участь у відбірковому етапі Першого Всеукраїнського дитячого конкурсу «Міні Міс і Містер УТОГ». Метою Конкурсу є: виявлення і підтримка талановитих дітей з порушеннями слуху, виховання в них художнього та естетичного смаку, розвиток почуття краси, стилю і моди, артистизму, формування дружніх відносин між дітьми з порушеннями слуху та адаптація у чуючому середовищі. Організатором Конкурсу є ВГОІ «Українське товариство глухих».

Святково прикрашена актова зала КЗ «ХС НВК» ХОР стала чарівним майданчиком з перетворення звичайних малюків у справжніх Міс і Містерів. Під час виконання конкурсних завдань вони показали своє уміння цікаво і оригінально представити себе глядачам, вміння триматися на сцені (конкурс «Візитка», «Дефіле») та продемонстрували свої таланти і творчу індивідуальність, сценічну культуру у «Творчому конкурсі». В останньому конкурсному завданні «Вечірній бал» хлопчики та дівчатка підкреслили вишуканою ходою естетичність свого зовнішнього вигляду і почуття стилю, краси.

Всі учасники отримали від адміністрації школи і Харківського УТОГу дипломи Учасника та подарунки. Обрані досвідченим журі два переможці були запрошені до участі у наступному етапі Першого Всеукраїнського дитячого конкурсу «Міні Міс і Містер УТОГ – 2019».